Korzyści z dodatków do WordPressa

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) dla blogerów. Dzieje się tak dlatego, że jest on bardzo dobrze zabezpieczony i przyjazny dla użytkownika. Ponadto jest bardzo elastyczny i ma otwarte źródła. Jeśli chcesz prowadzić bloga, możesz zacząć używać WordPressa. Nie musisz kupować żadnego członkostwa premium.

Dostępnych jest kilka dodatków do WordPressa. Te wtyczki zapewnią Ci kilka wspaniałych korzyści. Oto niektóre z najlepszych dodatków do wordpressa.

1. WPtouch

Jest to pierwsza wtyczka do wordpressa. Jeśli nie masz motywu mobilnego, to możesz użyć tej wtyczki do zbudowania responsywnego projektu. Ponadto ta wtyczka może wygenerować mobilną wersję Twojej witryny. Ta wtyczka jest bardzo łatwa w użyciu. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby korzystać z tej wtyczki.

2. WP-RSS

Jest to jeden z najczęściej używanych dodatków do wordpressa. W nim można importować kanały i tworzyć kanały RSS. Z pomocą tej wtyczki możesz stworzyć kanał RSS dla swoich postów i stron. Możesz go użyć, aby pokazać swoje treści innym.

3. Easy Social Share

Jest to jeden z najlepszych dodatków do wordpressa. Możesz udostępniać swoje treści na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest i innych platformach mediów społecznościowych. Najlepsze jest to, że nie musisz nic robić, aby utworzyć link.

4. Jetpack

To najważniejsza wtyczka dla blogerów. Jeśli chcesz zwiększyć widoczność swojej strony, to jest to najlepszy wybór. Ta wtyczka sprawi, że Twój blog będzie wyglądał nowocześnie i atrakcyjnie. Możesz stworzyć formularz kontaktowy, formularz członkowski lub formularz subskrypcji newslettera.

Wnioski:

To były najlepsze dodatki do wordpressa. Wszystkie te wtyczki są bardzo łatwe do zainstalowania. Jeśli chcesz prowadzić udany blog, to te dodatki do wordpressa pomogą Ci w tym.