Jak zwiększyć Like Insta Followers

Instagram to świetna platforma do dzielenia się swoimi zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną. Ale, nie ma nic takiego jak otrzymywanie polubień na swoich postach. Ludzie uwielbiają widzieć, że są coraz doceniane przez innych.

Ludzie lubią widzieć komentarze i opinie od swoich bliskich, zwłaszcza jeśli jest to dobra opinia. Ale, jeśli nie masz wielu polubień i komentarzy, wtedy poczujesz się naprawdę smutny. I nie ma sensu zamieszczać selfies, ponieważ wszyscy uwielbiają oglądać zdjęcia swoich przyjaciół.

Oto sposoby na zwiększenie polubień i zwolenników Instagrama.

Publikuj regularnie

Jeśli zamieszczasz posty od 2 miesięcy, to masz możliwość zwiększenia polubień na Instagramie. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, otrzymasz więcej polubień, jeśli będziesz publikować regularnie i regularnie udostępniać swoje zdjęcia.

Pokaż miłość swoim zwolennikom

Nie zapomnij podziękować swoim zwolennikom za polubienie Twoich postów. Nawet jeśli nie otrzymujesz ogromnej liczby polubień, nadal możesz wysłać do nich wiadomość i poprosić o polubienie Twoich postów. Wiadomość z podziękowaniami będzie najlepszą rzeczą, jaką możesz dla nich zrobić.

Zwróć uwagę na komentarze

Twoi zwolennicy docenią Twoją uwagę w stosunku do nich i będą zostawiać komentarze do Twoich postów. Nie ignoruj komentarzy; postaraj się na nie odpowiedzieć.

Wnioski:

Nie ma nic takiego jak zdobywanie polubień na swoich zdjęciach. Tak więc, jeśli jesteś nowicjuszem na Instagramie, to możesz zastosować się do tych wskazówek, aby uzyskać więcej polubień na swoich postach.